3 причини взяти гроші в борг в Топ кредіт (topcredit)

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Позика грошей в мікрофінансових організаціях – досить поширена послуга, якою користуються мільйони українців в різних куточках країни кожен день. Більшість з них не зациклюються на такому питанні, як вибір відповідної компанії, а йдуть в найближчу МФО, офіс якої знаходиться в сусідньому будинку, а даремно. Від правильного вибору мікрофінансової організації залежить дуже багато чого: швидкість розгляду заявки і обслуговування, процентна ставка, максимальна сума і термін, ставлення до позичальника з простроченням, методи повернення заборгованості і т.д.

  3 причини взяти гроші в борг в Топ кредіт: зниження процентної ставки для повторних позичальників, дистанційне кредитування і інші. Які вимоги ставить організація для своїх позичальників? На які цілі надає гроші? Як відбувається подача заявки в Топ кредіт і на що потрібно звернути увагу позичальникам? Яких перевірок варто очікувати? Як самому розрахувати процентну ставку, знаючи лише переплату? Розрахунок з прикладом за простою формулою.

  Вимоги та обмеження для потенційних позичальників. Мета кредитування

  Мікрофінансових організація Топ кредіт є однією з найбільш вимогливих компаній в сегменті короткострокового онлайн-кредитування. У організації однозначно найжорсткіші вікові рамки для потенційних позичальників. Отримати тут гроші можна у віці від 25 до 55 років. Таким чином, компанія повністю виключила з числа потенційних клієнтів студентів і пенсіонерів. Основними споживачами послуг Топ кредіт є працюючі громадяни країни, службовці, військові, робітники і т.п.

  Щоб отримати гроші клієнт повинен бути дієздатним, мати паспорт громадянина України, іменну банківську картку, сканкопію паспорта і мобільний телефон. Бажано, щоб він був зареєстрований на ім’я позичальника.

  У клієнта повинен бути постійне джерело доходу і реєстрація в будь-якому населеному пункті України.

  Найчастіше гроші клієнти компанії витрачають на споживчі потреби, адже ніхто їх не обмежує в цілях і не контролює витрачання грошей. Серед основних причин отримання позикових коштів можна виділити:

  Перекредитування. Наприклад, часто позиками погашають кредити в банках, оплачують заборгованість по іпотеці, автокредиту, по рахунках за комунальні послуги і т.п. Повертають борги старим знайомим.
  Незаплановані витрати. Це можуть бути покупки дорогих речей (техніка, меблі, телефон, одяг і т.д.), ремонт поламаної машини або побутової техніки, заміна деталей і ін.
  Оплата повсякденних витрат. Гроші людині потрібні не тільки для дорогих покупок, але і для щоденного проживання (продукти харчування, оплата проїзду в громадському транспорті, бензин та ін.)
  Планові і термінові медичні послуги. Позичальнику можуть терміново знадобитися гроші на лікування хворого зуба, викуп очок або лінз, офтальмологічні операції і т.д.

  Як зробити розрахунок кредиту в Топ кредіт за простою формулою?

  Якщо відвідати офіційну сторінку мікрокредітной організації і вибрати бажану суму з терміном, клієнт побачить лише розмір підсумкового платежу. Такий показник, як% ставка кредитні компанії тримають «під найсуворішим секретом» в нормативних документах, до прочитання яких часто не доходять руки позичальників.
  Даний показник вже пораховано нами для різних організацій. Його ви можете побачити на сторінці підбору кредитів.

  Як правильно подати заявку на гроші в борг в Топ кредіт?

  Мікрофінансова організація Топ кредіт займається видачею дистанційних позик на карту через інтернет. Подати онлайн-заявку на отримання грошей в борг тут можна лише одним способом – через інтернет.

  Подати заявку можна в будь-якому зручному місці, де є комп’ютер або телефон з виходом в мережу. Спочатку потрібно вибрати суму і термін, заповнити контактні дані (телефон та адреса електронної пошти), підтвердити їх перевірочними кодами. Далі потрібно заповнити анкету з паспортними даними, інформацією про роботу, особистими відомостями. Слідом потрібно завантажити в особистий кабінет сканкопію перших двох сторінок паспорта, надати номери контактних осіб для екстреного зв’язку, прив’язати банківську карту до аккаунту.

  Прив’язка пластикової картки – обов’язкова умова отримання позики в компанії Топ кредіт, адже це єдиний спосіб перерахування позикових коштів, який пропонує організація. Прив’язка карти до особистого кабінету за своїм принципом копіює процедуру онлайн-оплати покупки в будь-якому інтернет-магазині.

  Клієнт повинен вказати реквізити картки в спеціальних полях, після чого підтвердити списання невеликої суми коштів в межах 10 рублів спеціальним кодом підтвердження від мобільного банку.

  Прив’язуючи банківську картку до аккаунту, позичальник не тільки підтверджує свою особистість, а й дає мікрофінансової компанії право безакцептного списання грошових коштів в сумі заборгованості в будь-який момент.

  Після процедур прив’язки анкета йде на розгляд. За умовами кредитної організації воно триває від 15 хвилин до 24-х годин. Протягом цього часу з компанії дзвонять контактним особам і перевіряють інформацію, залишену позичальником, задають різні питання і т.д.

  За заявою організації тут схвалюють 98% заявок потенційних позичальників.

  1 причина отримати гроші в борг в Топ кредіт – дистанційне оформлення

  Можливість отримати гроші в борг не виходячи з дому вже є великою перевагою будь-якої мікрофінансової організації. Дистанційне оформлення обіцяє економію часу, швидкий розгляд, нижчу% ставку в порівнянні з позиками в офісах більшості інших компаній.

  Отримати гроші через інтернет можуть мільйони позичальників з різних куточків країни, в той час як позики в офісах обмежують потенційних клієнтів по регіону прописки і присутності.

  2 причина – програма лояльності для постійних позичальників

  Процентну ставку для нових позичальників компанії Топ кредіт не можна назвати низькою або конкурентоспроможної, навпаки, вона вище середнього показника на 0.1 процентний пункт. Вже при другому зверненні відсотки знижуються до 1.5% в добу.

  3 причина – гроші в борг видають без забезпечення

  Для того щоб отримати гроші в борг в Топ кредіт, позичальникові не потрібно надавати заставу, шукати поручителів. Мікрокредити видаються без забезпечення, довідок з роботи і інших документів, що підтверджують платоспроможність або працевлаштування позичальника. Єдиний документ крім паспорта, який потрібно завантажити на сайт – це сканкопію.