3 популярні кредитні карти без довідок про доходи

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Кредитні карти без довідок про доходи – найкраще рішення для тих, хто хоче отримати карту в день звернення по одному паспорту, або гроші до зарплати. Потенційному позичальникові не потрібно збирати довідки з роботи, робити копію трудової книжки в бухгалтерії, тому що він може заповнити заявку на отримання кредитної картки без довідок про доходи на нашому сервісі. Оформлення відніме не більше 10 хвилин в залежності від обраного банку. Попереднє рішення прийде у вигляді смс-повідомлення практично відразу.

  Кредитні карти без довідок про доходи – один з найпопулярніших продуктів. Потенційний позичальник не хоче витрачати час і сили на збір необхідних паперів, адже картку можна отримати за паспортом і будь-якого іншого документу, що посвідчує особу.

  Це стандартний набір документів, які є в наявності у кожного громадянина України: Довідка про доходи, ІПН, поліс обов’язкового медичного страхування. В якості додаткового документа деякі банки приймають водійські права, закордонний паспорт та ін.

  Якщо порівнювати кращі 3 картки в умовах отримання, то однозначним лідером буде пластик від Альфа-Банку. Він видається з 18 років без обмежень, а доставка у Альфа-Банку краще, ніж у конкурентів.

  Отримати картку ПриватБанку і Банку Кредит Дніпро можна з 21 років, але потенційним власникам картки у віці до 25 років потрібно принести з собою довідки з роботи. Фактично отримати карту Кредит Дніпра без довідок про доходи можна лише з 25 років. У цьому показнику вона гірша.

  Якщо порівнювати умови обслуговування, то тут з великим відривом знову перемагає пластик Альфа-Банку. Перший її плюс полягає в дешевій вартості обслуговування.

  Друга перевага картки Альфа-Банку складається в грейс-періоді, який поширюється не тільки на оплату товарів і послуг, як у опонентів, а й на операції зняття готівки.

  Третій плюс картки Альфа-Банку полягає в мінімальної комісії за зняття готівки. Якщо порахувати комісію кожної карти за зняття в сумі 20000 гривень в сторонніх банкоматах, то вийде, що по карті Альфа-Банку клієнт сплатить 1180 грн. комісії.

  Кращою кредитною карткою, яка видається без довідок про доходи, стає пластик від Альфа-Банку. На другому місці буде картка від Приватбанку. У неї більше дешеве обслуговування, ніж у карти Кредит Дніпро, більш низька комісія за переведення в готівку кредитної лінії.

  Як вибрати кращу карту для себе?

  Якщо ви вибираєте кредитні карти без довідок про доходи, але ще не визначилися з вибором, обов’язково дивіться на нюанси отримання. Наприклад, карта Кредит Дніпро видається з 21 року, але з підтвердженням доходу або працевлаштування. Без довідок про працевлаштування пластик можна отримати лише з 25 років. На такі дрібниці потрібно звертати уваги.

  Слід детально вивчити необхідні документи. Іноді банк не запитує довідку про доходи, але вимагає надати сканкопію трудової книжки про працевлаштування. Це теж спеціальна довідка, яку потрібно робити через бухгалтерію або роботодавця.

  Потрібно уважно ознайомитися з умовами обслуговування:

  Процентна ставка. Кредитні карти без довідок про доходи часто мають високу процентну ставку. Краще заздалегідь порівняти опонентів за цим показником
  Грейс період і операції, на які він поширюється. Чим довше грейс, тим довше клієнт буде користуватися лімітом без%. Краще вибирати картки з пільговим кредитуванням на всі операції. Так клієнт зможе знімати гроші в банкоматах і не платити за це відсотки банку протягом Грейса.
  Вартість обслуговування – дуже важливий показник для порівняння. Стандартна вартість річного обслуговування кредитної карти становить 500-1000 гривень. Якщо вам пропонують оформити дорожчий пластик, він обов’язково повинен мати вигідну бонусну програму, кешбек, нарахування відсотків і т.п.
  Мінімальний щомісячний платіж. Чим нижче відсоток платежу, тим менше буде платити клієнт по внесках.

  Популярні питання по картах і відповіді

  В якому з банків можна швидко отримати кредитну карту без довідок про доходи?
  Відповідь: Якщо ви шукаєте кредитну картку без довідок з моментальною видачею, то краще звернутися до АльфаБанку або MoneyVeo. Ці організації розглядають анкету клієнта протягом 30-60 хвилин, після чого виносять остаточний вердикт. У разі позитивного рішення картка або гроші видаються моментально.

  Яку кредитну карту без довідок про доходи краще оформити?
  Відповідь: Серед розглянутих варіантів кращою пропозицією стала карта Альфа-Банку, однак, в самому банку, так і в інших кредитних організаціях багато аналогічних продуктів. Наприклад, в Приватбанку все кредитні карти видаються тільки за паспортом. У банку понад 10 продуктів для різної категорії позичальників: шопоголіків, гравців, автовласників і т.д. В Альфа-Банку практично всі карти видаються за паспортом і другого додаткового документу. Найбільш цікаві пропозиції: карта 100 днів без відсотків.

  Я можу отримати кредитну карту без довідок про доходи і без роботи?
  Відповідь: Якщо ви працевлаштовані неофіційно, то отримання картки не складе особливих труднощів. Кредитори лояльно ставляться до позичальників, які працюють, отримуючи «чорну зарплату». Якщо ви взагалі не маєте роботу і дохід, банк відмовить у наданні кредитної картки через низьку платоспроможність.