3 основних хвилювання власників пластикових карт

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Поява банкоматів на вулицях наших міст стало революційним нововведенням, що дозволив докорінно змінити процес зберігання і отримання грошей. Використання банківських карт привело до підвищення рівня безпеки, до можливості здійснювати безготівкову оплату товарів і послуг, миттєво переводити гроші на карти своїх родичів і друзів, оплачувати комунальні послуги прямо з телефону.

  Крім того, карти зручні для:
  отримання онлайн-кредитів;
  накопичення коштів;
  участі в різних бонусних програмах;
  конвертації валют під час закордонних подорожей.


  Перелік переваг пластикових карт постійно зростає, але все ж деякі користувачі з недовірою і побоюванням ставляться до цього зручного інструменту, вважаючи за краще обходитися традиційними методами зберігання грошей. Насправді все переживання таких людей абсолютно безпідставні. Ми зможемо це довести, розглянувши три основні проблеми, які турбують деяких власників карток.
  Страх втратити карту
  Втрата пластикової карти не йде ні в яке порівняння з втратою гаманця. Якщо Ви втратили гаманець, з розташованими в ньому готівкою можна сміливо попрощатися, оскільки ймовірність того, що гаманець повернуть разом з вмістом, вкрай мала. У той же час втрата карти ніяк не вплине на ваше фінансове становище – всі кошти збережуться на вашому рахунку, залишаючись недоступними для сторонніх осіб. Зрозуміло, вам треба подбати, щоб пін-код не зберігався разом з картою. Тільки в цьому випадку можна забезпечити повну безпеку своїх грошей.


  І, звичайно, потрібно зробити певні дії в разі втрати або крадіжки картки. Якнайшвидше повідомте в банк про це неприємну подію, щоб заблокувати рахунок і зробити його недоступним для будь-яких несанкціонованих знять готівки. Звичайно, скористатися своїми грошима Ви зможете не раніше, ніж банк видасть нову карту, але зате Ви зможете бути впевнені в повній цілості своїх коштів.
  Боязнь забути пін-код
  Кожен власник картки може встановити пін-код, використовуючи запам’ятовується комбінацію цифр. Не рекомендується використовувати тільки свою дату народження, оскільки в деяких випадках викрадачі зможуть обчислити таку просту числову послідовність. В ідеальному варіанті пін-код повинен міцно зберігатися у вашій пам’яті. Однак деякі люди (наприклад, люди похилого віку) не можуть покладатися на свої здібності до запам’ятовування. Тому намагаються зберігати запис з пін-кодом ближче до самій карті. Про цю помилку ми вже говорили вище – таке «сусідство» різко знижує безпеку ваших грошей.
  Якщо Ви сумніваєтеся в своїй пам’яті, запишіть пін-код на паперовий носій (наприклад, в блокнот), але зберігайте його окремо від карти. Можна скористатися і мобільним телефоном, записавши пін-код в адресну книгу або в чернетки СМС-повідомлень.
  Боязнь неправильного списання грошей з рахунку
  Жоден банк не зацікавлений в розкраданнях коштів з рахунку клієнта. Крім того, така операція практично неможлива, оскільки пін-код невідомий працівникам банку. Якщо Ви переживаєте про правильність списання коштів, можете відстежувати в системі онлайн-банкінгу або за допомогою СМС-повідомлень все транзакції, що здійснюються за вашого рахунку при знятті грошей з банкомату або при оплаті товарів / послуг.

  Як бачите, більшість страхів, пов’язаних з використанням банківської картки, абсолютно не виправдані. При дотриманні нескладних правил всі ваші кошти будуть перебувати в цілковитій безпеці і не потраплять до рук зловмисників.

  Експерт 2019-2010

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг