3 найкращі кредитні карти з доставкою додому

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  Кредитні карти з доставкою додому – найпопулярніший продукт банківських організацій, який вибирають сучасні позичальники. Щоб оформити кредитку, їм не потрібно йти до відділення банку, спілкуватися з менеджерами, чекати тривалий розгляд анкети. Досить швидко заповнити анкету, а через 5 хвилин на телефон подзвонить менеджер і повідомить рішення. Через 2-3 дня карту доставлять додому. Ви можете переконатися в цьому самі і оформити заявку на кредитну карту з доставкою додому на нашому сайті.

  Доставку банк здійснює кур’єром за попередньою домовленістю. Картку можна отримати на дому, на робочому місці, в будь-якому іншому зручному місці. Перевагою цього способу є те, що клієнт сам вибирає місце і час, куди йому потрібно привезти картку з доставкою.

  Поради потенційному клієнту

  Якщо ви вибираєте кредитку з доставкою до квартири, потрібно враховувати кілька критеріїв відбору.

  По-перше, це повинна бути доставка кур’єром, або через представника організації. Деякі банки заявляють про доставку карти прямо додому, а самі відправляють документи разом з карткою по Новой Пошті. У підсумку лист може йти тижнями і місяцями в залежності від віддаленості міста проживання клієнта.

  Як оформити картку в Альфа-Банку?

  По-друге, потрібно звертати увагу на умови обслуговування. Від них залежить, наскільки вигідним буде використання карти. Головними параметрами відбору можна назвати:

  • Вартість обслуговування. По деяких картках вартість обслуговування може становити 1-2 тисячі гривень. За іншими банки взагалі не стягують комісію.
  • Процентна ставка.
  • Грейс-період і операції, на які він поширюється. Чим більше пільговий період кредитування, тим довше клієнт користується позикой грошей без нарахування відсотків. Найбільшими Грейс вважаються періоди від 100 днів і вище. Важливо, щоб клієнт вибрав кредитні карти з доставкою додому і Грейс не тільки на безготівкові операції, але і на зняття готівки в банкоматі. Це дозволить завжди залишатися при грошах, не переплачуючи за це високу комісію.
  • Комісія за зняття готівки у власних і сторонніх банкоматах
  • Мінімальний обов’язковий платіж у разі, якщо позичальник не погасить всю заборгованість протягом пільгового періоду.

  Популярні питання позичальників і відповіді на них

  Я можу отримати кредитну картку з доставкою додому в Альфа-Банку без довідок?

  Відповідь: Так, кредитна організація просить надати лише 2 обов’язкових документа: паспорт і довідка о доходах. При оформленні заявки клієнт може підтвердити наявність водійських прав або закордонного паспорта. Якщо поставити галочку навпроти відповідного документа, клієнтові потрібно буде пред’явити його при отриманні пластика. Інші документи Альфа-Банк не запитує.

  Де можна отримати кредитну карту з доставкою додому без відмови?

  Відповідь: Ніде. Кредитна організація може відмовити клієнту у випуску кредитки. Причиною цього є поганий кредитний рейтинг, недостатня платоспроможність і інші фактори. Щоб підвищити шанси на схвалення, переконайтеся, що ви відповідаєте вимогам кредитної організації і маєте нормальну КІ. Намагайтеся вибирати банк з більшим відсотком схвалення: Альфа-Банк, ОТП, ТАС банк та інші.

  Чи можу я отримати кредитну карту з доставкою додому без доходу?

  Відповідь: Ні. Кредитні карти припускають видачу і повернення коштів у встановлений термін. Якщо у позичальника немає доходу, значить, він не зможе повернути гроші. Жоден банк не схвалить заявку безробітного клієнта.