10 Тисяч(10000) гривень у кредит — де і у кого взяти?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 2,00 из 5)
Зміст статті

  5 тисяч(5000) гривень в кредит
  Виникнення незапланованих витрат трапляється практично у кожної сучасної людини. Це можуть бути якісь щоденні потреби (заправити машину, заплатити комунальні, квартплату та ін.) або потреби, які виникають несподівано (ремонт в будинку з причини того, що залили сусіди, зламалася машина, захворіли зуби і ін). Такі потреби зазвичай враховуються в сімейному бюджеті, але якщо витрати більше запланованого ліміту, а до зарплати її далеко, то виникає питання, де, наприклад, можна терміново взяти 10 тисяч гривень в кредит? Сума, в принципі невелика, тому проблем з поверненням не буває. Розглянемо основні способи оформлення в позику цієї суми.

  Хто може оформити 10 тисяч гривень у позику?
  Список кредиторів, що видають такі суми, може бути досить довгий. Тут залишається тільки вибрати найбільш підходящі і вигідні варіанти. Кредит у 10 тис. гривень можуть надати банки, мікрофінансові організації, приватні особи. Варіантів одержання суми може бути багато: готівкою, на картку електронною валютою і навіть товаром.
  Оформлення кредиту на 10 000 гривень у банках.

  Банківські організації проходять першими на розум, коли виникає питання, де отримати кредит в 10000 грн. Оскільки сума невелика, то такий вид позики оформляється всього за кілька хвилин за мінімального пакету документів.

  Варіанти одержання позики в банку:
  Готівкою. Готівкові позики видаються у відділеннях або на точках продажів (стійки в громадських місцях з офіційними представниками банку, торгові центри, магазини побутової техніки, меблів, строймаркеты та ін.). Для оформлення такої позики потрібно:

  Підійти в будь-який зручний місце з перерахованих вище.
  Надати документи: паспорт і другий документ на вибір (ІПН, закордонний паспорт, СНІЛС, водійське посвідчення). Довідки про доходи з місця роботи не потрібні.
  Заявка заповнюється протягом 10-15 хвилин і відправляється на розгляд. Анкети розглядаються автоматичними скоринговими програмами, видають відповідь протягом 1-5 хвилин. В окремих випадках співробітники служби безпеки можуть продзвонювати клієнтів.
  Схвалену суму можна отримати готівкою в касі банку або перерахуванням на картку.
  При оформленні таким способом роздруковується кредитний договір у двох примірниках з графіком подальшого погашення та умовами надання позикових грошей.

  Умови кредиту в банку на суму 10 000 грн.:
  Термін: стандартні терміни оформлення невеликого кредиту можуть варіюватися від 3 до 24 місяців з можливістю погашення з першого місяця.
  Процентна ставка: зазвичай становить 20 — 90% річних. На перший погляд може здатися просто величезною, але так як сума невелика, клієнт не відчує великий переплати. Наприклад, якщо оформити 10 000 грн. на 6 місяців під 42% річних, то переплата складе приблизно 1200 гривень (без урахування страхових внесків, які зазвичай оформляються до таких кредитах і становлять 1-3% в місяць від кредитної суми ).

  Кредитні карти. Є найзручнішим варіантом при невеликих постійних позики на короткий термін. Щоб оформити кредитну картку, потрібно:

  Підійти у відділення
  Надати документи: паспорт, другий документ на вибір, довідку про доходи (для розрахунку ліміту кредитних коштів).
  Заповнити анкету на випуск карти
  Почекати 7-10 днів і отримати схвалену картку з певним лімітом.

  Скористатися карткою досить просто: гроші можна знімати готівкою, оплачуючи додаткову комісію за зняття, або здійснювати покупки без комісій. Основним моментом є наявність пільгового періоду, протягом якого можна повернути зняту суму без зайвих відсотків. Безвідсотковий період може тривати від 30 до 55 днів. Якщо зняти потрібну суму 10 000 грн. і повернути її в зазначений термін, то потрібно буде заплатити тільки комісію за зняття готівки та основний борг. Однак, якщо вчасно не повернути позикові кошти, то доведеться заплатити великі штрафи і пені за прострочення.

  Умови за кредитними картками:
  Термін: нескінченний. Можна користуватися карткою хоч все життя, дотримуючись правила повернення кредитних коштів.
  Процентна ставка: від 0 до 50%. Протягом пільгового періоду проценти зазвичай не нараховуються, а якщо в цей термін клієнт не вкладається, то банк нараховує відсоток на залишок позики.

  Рекомендуємо відкрити нижеуказанную кредитну картку. Вона доставляється по всій Україні і не вимагає походів у банк.

  Кредитна картка Альфа-Банка

 • Сума кредиту до 75 000 грн.
 • Грейс на покупки 55 днів
 • Оформлення не виходячи з дому, отримання кур’єром
 • Безкоштовний інтернет-банк
 • Замовити картку Альфа-Банка
  Споживчі кредити на товар. Якщо гроші потрібні на купівлю товару (наприклад, за вигідною ціною або з великою знижкою), то, замість оформлення готівки, можна оформити відразу кредит на товар. Швидка Процедура оформлення:

  Виписати чек на товар
  Підійти в кредитний відділ (знаходиться прямо в магазині)
  Заповнити заявку, надавши паспорт і другий документ (при необхідності)
  Розгляд займає пару хвилин, потім підписується договір та видається товар.
  Подальше погашення кредиту проводитися в стандартному щомісячному режимі, як і у випадку з кредитами готівкою. Умови надання аналогічні умовам готівкових кредитів. Плюсом є те, що іноді можна оформити товар у безвідсоткову розстрочку.

  Оформлення кредиту в 10 000 гривень в Мікрофінансової організації.

  Якщо раптом відносини клієнта з банками не дуже хороше, а гроші потрібні терміново, то МФО будуть відмінним варіантом для такої позики.

  Щоб оформити заявку на кредит 10 тис. гривень у МФО, потрібно:

  Підійти у відділення МФО або зайти на їх сайт.
  Заповнити заявку, вказавши особисті дані, бажаний спосіб отримання позики, відправити скани паспорта (на вимогу).
  Почекати розгляду (1-60 хвилин). Зазвичай МФО видають невеликі суми всім бажаючим, єдиним мінусом є умови: більша процентна ставка 1-3% в день.

  Умови отримання кредиту на 10 тисяч МФО:

  Термін: від 1 до 30 днів.
  Процентна ставка: від 1до 3% в день. Якщо взяти на всі 30 днів, то переплата складе більше половини від взятої суми.

  Ось список найдешевших МФО, де можна взяти позику на суму більше десяти тисяч.
  Позика на карту під невисокий відсоток

  Оформлення 10 тисяч гривень у кредит у приватних осіб.

  Приватні особи стали активно кредитувати зовсім недавно. Знайти їх можна за оголошенням в інтернеті на сайтах або на будь-яких дошках оголошень. У більшості випадків цим займаються шахраї, тому отримання позик у приватних осіб є небезпечною справою. Якщо вибрано цей спосіб отримання кредиту на 10 тисяч гривень, то варто звертатися тільки до перевірених приватним кредиторам (наприклад, за рекомендацією друзів або на підставі відгуків незалежних джерел). Ймовірність отримання такої суми невелика, але вона є, адже приватна особа приймає рішення після розмови з позичальником на індивідуальних умовах. Тут варто врахувати, що доведеться заплатити великі відсотки (більше, ніж МФО), а при підписанні договору (або розписки) потрібно уважно вивчити всі пункти, щоб не відписати кредитору все своє майно.
  Висновок

  Самим оптимальним способом отримання позики в 10 000 гривень є банк. Тут і відсоток найвигідніший, і оформлення повністю законне, захищає всі права позичальника.

  Якщо необхідність у позиках на короткий термін виникає постійно, то відмінним варіантом буде оформлення кредитної картки з поновлюваних лімітом та пільговим періодом. Однак, для її оформлення доведеться зібрати пакет документів і почекати близько 10 днів.

  Якщо відносини з банками не склалися (зіпсувалася кредитна історія чи є заборгованість), то можна звернутися до МФО. Варто врахувати, то при такому позику доведеться віддати набагато більше, ніж у банках.

  Варіант позики у приватних осіб краще залишити наостанок і скористатися ним тільки у випадку, якщо всі інші варіанти «пролетіли». Він буде найдорожчим і самим небезпечним.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг