Як купити меблі в кредит через інтернет

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  В даний час інтернет буквально заволодів усіма сферами життя людини. Сьогодні це не просто джерело спілкування і оперативного отримання інформації, через інтернет можна отримати консультацію фахівця, будьто лікар чи юрист, записатися на прийом в поліклініку, подати заявку на кредит, і навіть здійснювати покупки, не виходячи з дому. В останньому випадку, клієнт має можливість не тільки вибрати зручний спосіб доставки та оплати товару, що сподобався, а й придбати дорогу продукцію в кредит. Так багато інтернет магазини меблів пропонують своїм клієнтам покупку своєї продукції в кредит.

  Особливості покупки меблів в кредит через інтернет

  Як правило, інтернет магазини меблів співпрацюють з кількома банками, в кожному з яких діють власні умови і вимоги до позичальників. Таким чином, магазини мають можливість збільшити кількість своїх клієнтів, адже якщо в одному банку позичальник з якихось причин не підходить, то цілком ймовірно, що в іншому кредитний відділ виявиться більш лояльним.

  За своєю суттю такий вид кредитування можна порівняти з швидким кредитом або звичайним товарним позикою, де для оформлення від потенційного позичальника вимагається тільки паспорт і хоча б мінімальний розмір початкового внеску. Однак для того щоб купити меблі в кредит через інтернет особисто відвідувати банк і зустрічатися з кредитним менеджером не потрібно.

  Процедура оформлення відбувається в режимі онлайн, єдине – з потенційним позичальником кредитний інспектор може зв’язатися по телефону, для уточнення деяких питань. А перший внесок вручається безпосередньо кур’єру, при доставці товару.

  В середньому, вся процедура по покупки меблів в кредит через інтернет займає не більше години.

  Як виглядає процедура покупки меблів в кредит через інтернет

  Прийнявши рішення купити меблі в кредит через інтернет і відправивши вподобаний товар в корзину, при оформленні замовлення покупцеві на вибір пропонується кілька варіантів оплати покупки. Вибравши кнопку купити в кредит“, потенційному позичальникові залишається заповнити та відправити анкету, після чого дочекатися дзвінка кредитного менеджера.

  Дзвінок з банку може надійти протягом години після заповнення заявки. Під час розмови, кредитний менеджер перевірити паспортні дані потенційного позичальника і задасть кілька уточнюючих запитань. По завершенню розмови позичальнику залишається тільки дочекатися відповіді з банківської установи, в свою чергу результат рішення може бути оголошений як через пару годин, так і в кінці робочого дня.

  У разі схвалення заявки покупець і кредитний менеджер узгоджують зручний час і місце зустрічі, під час якого позичальнику необхідно підписати платіжні документи. Після чого покупцеві залишається тільки дочекатися доставки товару, під час якої потрібно буде оплатити кур’єру перший внесок.

  Що потрібно знати, купуючи меблі в кредит через інтернет

  Сьогодні покупку меблів в кредит пропонують практично всі великі інтернет магазини. Умови надання позики, як правило, залежать від того з якими банками співпрацює даний магазин. Так клієнту може бути запропоновано на вибір кілька програм кредитування, включаючи розстрочку, або один варіант для всіх категорій клієнтів.

  Враховуючи той факт, що кредитор фактично не знає нічого про свого потенційного позичальника, цілком природно, що в такій ситуації він намагається максимально убезпечити себе від можливих ризиків. І тут в хід може йти все що завгодно – від підвищених відсоткових ставок до регулярного стягування різного роду комісій, наприклад, за обслуговування позикового рахунку.

  Крім того, навіть за умови вибору банку, позичальникові не завжди може бути зручно погашати кредит, зокрема якщо поблизу від його будинку або роботи немає найближчого відділення. А оплата кредиту через сторонні організації (будьто термінал, пошта чи іншої, запропонований банком спосіб погашення позики) як правило, має на увазі стягнення комісії за надану послугу. Що свого чергу сприяє збільшенню підсумкової вартості отриманої позики.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг